top of page

Kom och kolla på våra matcher!

Sugen på att kolla på lite basket? Nedan finner du våra hemma- och bortamatcher.

HERRAR DIVISION II

22-10-01 16:00

Knights Basketball- Växjö Ravens Idrottshuset, Tranås

 

22-10-09 16:00

OBBK Herr A - Knights Basketball Sporthallen A, Oskarshamn

 

22-10-14 19:30

Knights Basketball - Nässjö Basket Idrottshuset, Tranås

 

22-10-28 18:30

Wetterbygden Stars Knights Basketball Sporthallen, Huskvarna

 

22-11-18 19:30

Holsby Bears - Knights Basketball Brunnshallen, Holsbybrunn

 

22-11-25 19:30

Knights Basketball - Bankeryds Basket Idrottshuset, Tranås

 

22-11-27 14:00

Älmhult Beasts - Knights Basketball Elmehallen, Älmhult

 

23-01-15 17:00

Växjö Ravens - Knights Basketball Strandbjörkshallen, Växjö

 

23-01-17 19:00

Nässjö Basket - Knights Basketball Sporthallen, Nässjö

 

23-01-28 16:00

Knights Basketball - OBBK Herr A Idrottshuset, Tranås

 

23-02-24 19:30

Knights Basketball - Wetterbygden Stars Idrottshuset, Tranås

 

23-03-04 16:00

Knights Basketball - Holsby Bears Idrottshuset, Tranås

 

23-03-15 20:15

Bankeryds Basket - Knights Basketball Attarpshallen B, Bankeryd

 

23-03-25 16:00

Knights Basketball - Älmhult Beasts Idrottshuset, Tranås

U16 POJKAR

22-10-02 12:00

Bosna IF Gislaved - Knights Basketball Gisle Sportcenter, Gislaved

22-10-08 13:15

Knights Basketball - Växjö Ravens P 07 Ängarydsskolan, Tranås

 

22-10-12 19:30

Wetterbygden Stars - Knights Basketball, Engelska Skolan, Huskvarna

22-10-15 14:30

Knights Basketball - Karlskrona Basketklubb, Ängarydsskolan

22-10-29 16:00

Nässjö Basket - Knights Basketball, Sporthallen, Nässjö

22-11-12 11:30

Knights Basketball - Brahe Basket P 07/08, Ängarydsskolan, Tranås

22-11-19 14:30

Knights Basketball - Bosna IF Gislaved, Ängarydsskolan, Tranås

22-11-20 14:30

Karlskrona Basketklubb - Knights Basketball, Sunnahallen, Karlskrona

22-11-26 16:00

Växjö Ravens P 07 - Knights Basketball, Strandbjörkshallen, Växjö

23-01-14 15:30

Knights Basketball - Nässjö Basket, Idrottshuset Tranås

23-01-16 19:00

Knights Basketball - Wetterbygden Stars, Junkaremålsskolan, Tranås

23-01-28 13:30

Knights Basketball - Brahe Basket P 07/08, Idrottshuset, Tranås

23-02-03 12:00

Knights Basketball - Växjö Ravens P 07, Ängarydsskolan, Tranås

23-02-12 10:00

Bosna IF Gislaved - Knights Basketball, Gisle Sportcenter, Gislaved

23-02-26 11:30

Wetterbygden Stars - Knights Basketball, Sandahallen, Huskvarna

23-02-28 19:00

Nässjö Basket - Knights Basketball, Sporthallen, Nässjö

23-03-04 13:30

Knights Basketball - Karlskrona Basketklubb, Idrottshuset, Tranås

23-04-04 13:20

Brahe Basket P 07/08 - Knights Basketball, Sandahallen, Huskvarna

U13 FLICKOR

22-10-01 13:30

Knights Basketball - Växjö Ravens F 10, Idrottshuset, Tranås

22-10-09 13:00

OBBK F 10 - Knights Basketball, Vallhalla, Oskarshamn

 

22-10-15 11:30

Knights Basketball - Nässjö Basket, Ängarydsskolan, Tranås

 

22-11-13 15:30

Kalmar Basket - Knights Basketball, Akea Arena, Kalmar

 

22-11-19 11:30

Knights Basketball - Bankeryds Basket, Ängarydsskolan

 

22-11-26 15:20

Brahe Basket F 09 - Knights Basketball, Sandahallen, Huskvarna

22-12-03 12:00

Knights Basketball - Brahe Basket F10, Idrottshuset, Tranås

23-01-07 14:00

Bankeryds Basket - Knights Basketball, Attarpshallen A, Bankeryd

 

23-01-14 12:00

Växjö Ravens F 10 - Knights Basketball, Strandbjörkshallen, Växjö

23-01-21 13:30

Knights Basketball - OBBK F 10, Ängarydsskolan

23-01-28 14:00

Nässjö Basket - Knights Basketball, Sporthallen, Nässjö

 

23-02-25 14:00

Knights Basketball - Kalmar Basket, Ängarydsskolan

 

23-03-11 11:30

Knights Basketball - Brahe Basket F 09, Ängarydsskolan

17/12/2022 13:20

Brahe Basket F10 - Knights Basketball, Sandahallen, Huskvarna

U13 POJKAR

22-10-01 12:15

Knights Basketball - Växjö Ravens P 10 Svart, Idrottshuset, Tranås

 

22-10-09 11:00

OBBK P 10 - Knights Basketball, Vallhalla, Oskarshamn

 

22-10-15 13:00

Knights Basketball - Nässjö Basket, Ängarydsskolan, Tranås

 

22-10-23 13:30

Älmhult Beasts - Knights Basketball, Elmehallen, Älmhult

 

22-11-13 13:30

Kalmar Basket - Knights Basketball, Akea Arena, Kalmar

 

22-11-19 13:00

Knights Basketball - Bankeryds Basket, Ängarydsskolan, Tranås

 

22-11-27 11:00

Alvesta Tigers P 10 - Knights Basketball, Alvesta

 

22-12-03 10:30

Knights Basketball - Wetterbygden Stars, Idrottshuset, Tranås

 

22-12-18 14:00

Växjö Ravens P 10 Vit - Knights Basketball, Strandbjörkshallen, Växjö

23-01-14 14:00

Växjö Ravens P 10 Svart - Knights Basketball, Strandbjörkshallen, Växjö

23-01-21 15:00

Knights Basketball - OBBK P 10, Ängarydsskolan, Tranås

 

23-01-28 10:00

Nässjö Basket - Knights Basketball, Sporthallen, Nässjö

 

23-02-1112:30

Knights Basketball - Älmhult Beasts, Idrottshuset, Tranås

 

23-02-25 12:30

Knights Basketball - Kalmar Basket, Ängarydsskolan, Tranås

23-03-05 12:30

Bankeryds Basket - Knights Basketball, Attarpshallen B, Bankeryd

 

23-03-11 13:30

Knights Basketball - Alvesta Tigers P 10, Ängarydsskolan, Tranås

 

23-03-22 19:30

Wetterbygden Stars - Knights Basketball, Engelska Skolan, Huskvarna

 

23-03-25 13:30

Knights Basketball - Växjö Ravens P 10 Vit, Idrottshuset, Tranås

bottom of page